Литий диск SKAD Sakura 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 17Фото 4 | від 1 752 до 2 128 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації SKAD Sakura 2
Характеристики
SKAD Sakura 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SKAD Sakura 6,5x15/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Skad Сакура 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Алмаз черн | 2 098 грн. |
СКАД Сакура Селена (PCD5x112.0 R15 J6.5 ET35 DIA66.6) | 1 752 грн. |
Skad Skad Сакура 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Алмаз черн | 2 128 грн. |
Skad Сакура 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Селена | 1 777 грн. |
СКАД Сакура Алмаз (PCD5x112.0 R15 J6.5 ET35 DIA66.6) | 2 068 грн. |
Skad Skad Сакура 6.5x15 5x112 ET35 DIA66.6 Селена | 1 803 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі