Литий диск Speedline Marmora 9,5x20/5x114,3 ET45 DIA82
Фото 3 | від 8 950 до 14 376 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Speedline Marmora 23
Характеристики
Speedline Marmora 9,5x20/5x114,3 ET45 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Marmora 9,5x20/5x114,3 ET45 DIA82
Сортувати
Speedline Marmora 9.5x20 5x114.3 ET45 DIA82 ANTHR | 8 950 грн. |
Speedline SL2 Marmora (9.5J x 20 5x114.3 ET45 DIA82.1) На замовлення з Євр | 14 064 грн. |
Speedline Corse SL2 Marmora R20 W9.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82.1 Anthracite Po | 13 893 грн. |
Speedline Corse SL2 Marmora R20 W9.5 PCD5x114.3 ET45 DIA82.1 Anthracite Po | 14 376 грн. |
Закрити
Схожі