Плиткоріз Stark TC-1260-250
Stark TC-1260-250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark TC-1260-250
Усі ціни 8 →Электроплиткорез с подачей воды Stark TC-1260-250 (180412025) | 24 990 грн. |
Плиткоріз електричний Stark TC 1260-250 180412025 | 27 658 грн. |
Плиткоріз Stark TC-1260-250 (180412025) | 25 624 грн. |
Плиткорез Stark TC-1260-250 (180412025) 180412025 | 27 657 грн. |
Плиткоріз Stark TC-1260-250 (180412025) 180412025 | 27 657 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →