Бензоріз STIHL TS 800 40 (42240112820)
Відео 3Фото 5 |
STIHL TS 800 40 350 мм400 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL TS 800 40
Бензорез Stihl TS 800 (42240112820) | 36 999 грн. |
Stihl TS 800 | 72 037 грн. |
Stihl TS 800 | 73 794 грн. |
anonim
9 грудня 2016, 16:10
о запчасти для stihl ts 800 #
Какой коленчатый вал Stihl подходит для Stihl TS800 моделей 42230300400
Спасибо С уважением Абдумумин
Відеоогляди
Модификації STIHL TS 800 40
Ціни на STIHL TS 800 40 |
---|---|---|---|---|
STIHL TS 700 35 | від 63 714 грн. | 2 пропозиції | ||
STIHL TS 800 40 | від 36 999 грн. | 3 пропозиції |