Каструля Swiss Diamond 6824i
Swiss Diamond 6824i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Swiss Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Swiss Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Swiss Diamond 6824i
Swiss Diamond XD Induction 3.2 л 24 см (XD6824ic) XDInduction3.2л24см(XD68 | 9 985 грн. |
Кастрюля Swiss Diamond низкая с крышкой XD Induction 3,2 л 24 см XD6824ic | 9 985 грн. |
Каструля Swiss Diamond XD Classic Induction 3.2 л (XD6824ic) | 9 985 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →