Електричний котел Tenko Digital Mini 3/220 3 кВт
Відео 1Фото 2 |
Tenko Digital Mini 3/220 3 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:3 кВт, площа ~ 24 м²
Всі характеристики
Характеристики Digital Mini 3/220
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenko Digital Mini 3/220 3 кВт
Усі ціни 15 →Котел электрический Tenko Mini Digital 3/220 (DКЕМ) 65568 | 2 985 грн. |
Електричний котел Tenko Mini Digital 3/220 65568 | 2 913 грн. |
Tenko Tenko Digital Mini 3 220 | 2 985 грн. |
Електричний котел Tenko Mini Digital 3220 | 2 985 грн. |
Котел електричний Tenko Mini Digital 3/220 (DКЕМ) (DКЕМ 3 220) Mini Digita | 2 579 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tenko Digital Mini 3/220
Ціни на Tenko Digital Mini 3/220 |
---|---|---|---|---|
Tenko Digital Mini 3/220 3 кВт | від 2 579 грн. | 15 пропозицій | ||
Tenko Digital Mini 4/220 4 кВт | від 2 953 грн. | 4 пропозиції | ||
Tenko Digital Mini 4.5/220 4.5 кВт | від 3 057 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →