Рюкзак Thule Stir 20L 20 л
Відео 1Фото 8 |
Thule Stir 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Stir 20L 20 л
Усі ціни 43 →Рюкзак Thule Stir 20L Woodthrush TH3204092 | 4 198 грн. |
Рюкзак Thule Stir 20L Hiking Pack Fjord TH211502 | 2 889 грн. |
Thule Рюкзак Thule Stir 20 л синий TH3203553 | 3 362 грн. |
Рюкзак Thule Stir 20L TH3203551 20 L Dark Shadow | 4 198 грн. |
Рюкзак Thule Stir 20L Hiking Pack - Fjord TH211502 | 2 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Легкий, компактний, водозахисний, нестерпні лямки, спина залишається сухою Не вистачає вбудованих кишень для телефону, ключів тощо, є лише одна кишеня. Andrew Bash: користуюся Thule Stir 15L менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Thule Stir 20L
Ціни на Thule Stir 20L |
---|---|---|---|---|
Thule Stir 15L 15 л | від 1 916 грн. | 22 пропозиції | ||
Thule Stir 18L 18 л | від 3 026 грн. | 6 пропозицій | ||
Thule Stir 20L 20 л | від 2 889 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →