Всесезонна шина Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P
Відео 27Фото 4 |
Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P 245/75 R16 116 P 245/75 R16 120 P |
|
Всепрохідна гума класу Mud Terrain для впевненого підкорення повного бездоріжжя. Модель стане хорошим всесезонним варіантом для справжніх позашляховиків і потужних пікапів, забезпечуючи їм всюдихідні їздові якості. Характерною рисою Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P є агресивний малюнок протектора з великих гачкоподібних блоків, які є гарантами першокласного зчеплення на пересіченій місцевості.
У блоках протектори шини на всю глибину вирізані ламелі, гострими кромками яких досягається відмінне зчеплення з мокрою дорогою. Відкриті плечі покришки з величезними зубами служать у ролі потужних ґрунтозачепів, дозволяючи вибиратися з найскладніших ділянок бездоріжжя. Модель має високу стійкість до проколів і порізів. На центральну частину протектора шини нанесли додаткові шари поліестеру, що підвищило жорсткість і тим самим сприятливо позначилося на керованості при пересуванні звичайними дорогами з твердими покриттями. На додачу покришка легко і швидко очищається від бруду, води та дрібного каміння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P
Усі ціни 30 →Шина Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120/116P | 7 608 грн. |
Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120/116P | 7 854 грн. |
Toyo Open Country M/T (245/75R16 120P) | 8 301 грн. |
Всесезонные шины Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120/116P 1000894265 | 7 911 грн. |
TOYO Open Country M/T 245/75R16 120/116P | 8 376 грн. |
Модификації Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P
Ціни на Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P |
---|---|---|---|---|
Toyo Open Country M/T 245/75 R16 116P | від 7 790 грн. | 1 пропозиція | ||
Toyo Open Country M/T 245/75 R16 120P | від 7 518 грн. | 31 пропозиція |