Літня шина Triangle TE301 205/65 R15 94V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle TE301 205/65 R15 94V 205/65 R15 86 H 205/65 R15 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TE301 205/65 R15 94V
Усі ціни 35 →Шина Triangle PROTRACT TE301 205/65 R15 94V | 1 940 грн. |
Triangle TE301 205/65 R15 94V | 1 960 грн. |
Triangle TE301 205/65 R15 94V | 1 950 грн. |
Triangle Protract TE301 205/65 R15 94V | 2 183 грн. |
Triangle TE301 (205/65R15 94V) | 1 918 грн. |
ще 20 пропозицій
Я таксу, відкотив на цій гумі десь 15тис, пішло 2мм протектора з 6ти. Спочатку мені здалося що гума тиха, АЛЕ ... Ця тиша коли на вулиці вище 25 градусів. З чотирьох коліс на балансуванні максимальний вантаж 15гр на одному, два по 10гр, один 5гр Ціна, дуже міцна до бокових порізів, балансується відмінно, радіального биття немає Неглибокий проотектор Вадик Оладик: користуюся Triangle TE301 185/65 R14 86H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Triangle TE301 205/65 R15 94V
Ціни на Triangle TE301 205/65 R15 94V |
---|---|---|---|---|
Triangle TE301 205/65 R15 86H | від 2 035 грн. | 4 пропозиції | ||
Triangle TE301 205/65 R15 94V | від 1 870 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →