Литий диск TSW Turismo 10x22/5x130 ET50 DIA71,6
від 7 290 до 8 701 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації TSW Turismo 1
Характеристики
TSW Turismo 10x22/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TSW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TSW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TSW Turismo 10x22/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Литые диски TSW Turismo R22 W10 PCD5x130 ET50 DIA71.6 (chrome) 1000589300 | 7 717 грн. |
TSW Turismo 10x22 5x130 ET50 DIA71.6 Chrom | 7 442 грн. |
Диски TSW Turismo 10x22 5x130 ET50 DIA71,6 (chrome) | 7 400 грн. |
TSW Turismo (R22 W10.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) хром | 7 609 грн. |
TSW Turismo 10x22 5x130 ET50 DIA71.6 Chrom | 7 290 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі