Газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL 84.1 кВт
Одноконтурний підлоговий газовий котел високої потужності, призначений для створення систем опалення для житлових, офісних або комунально-побутових приміщень загальною площею до 631 м². Обладнаний закритою камерою згоряння та цифровою системою керування за допомогою багатофункціональної комунікаційної шини eBus, що дозволяє інтегрувати котел у складні комплексні опалювальні системи, в т.ч.
включають бойлери непрямого нагріву для гарячого водопостачання. Виробником позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2012 року. Має великі розміри 129х70х124 см, розвиває корисну теплову потужність до 84 кВт. Ключовою особливістю котла Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL став його високий ККД, що досягається за рахунок використання прихованої теплоти конденсації.
Завдяки особливостям конструкції цей апарат здатний забезпечити глибоке охолодження димових газів, що дозволяє максимально повно використовувати енергію, що виділяється при конденсації водяної пари. Також варто відзначити застосування оптимізованого пальника із попереднім змішуванням та широкими межами модуляції, що дозволяють гнучко керувати потужністю котла. Довговічний теплообмінник виготовлений з високолегованої хром-нікель-молібденової сталі, що демонструє відмінну стійкість до корозії серед кислого конденсату. Котел має повний комплекс захисних систем.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL 84.1 кВт
Конденсационный котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK806/3-E 0010016460 | 437 700 грн. |
Одноконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK806/3-E п | 437 700 грн. |
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK806/3-E | 407 490 грн. |
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK806/3-E 0010016460 | 437 699 грн. |
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK806/3-E | 417 100 грн. |
Модификації Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL
Ціни на Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL |
---|---|---|---|---|
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 806/3-E-HL 84.1 кВт | від 407 490 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1206/3-E-HL 121.8 кВт | від 417 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 1606/3-E-HL 168.2 кВт | від 444 390 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2006/3-E-HL 210.2 кВт | від 487 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2406/3-E-HL 252.2 кВт | від 529 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Vaillant ecoCRAFT exclusiv VKK 2806/3-E-HL 294.3 кВт | від 557 290 грн. | 5 пропозицій |