Швейцарський ніж Victorinox Executive 81
Фото 3 |
Victorinox Executive 81 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Executive 81
Усі ціни 18 →Нож Victorinox Executive 81 0.6423 | 1 296 грн. |
Мультитул Victorinox Executive 81 65мм/7предметов/красный (0.6423) | 1 295 грн. |
Victorinox Executive 81 (0.6423) | 1 295 грн. |
Нож Victorinox Delemont, Executive 81, 65 мм, красный 0.6423 | 1 296 грн. |
Ніж складаний Victorinox EXECUTIVE 0.6423 Vx06423 | 1 296 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →