Швейцарський ніж Victorinox Tinker Small
Відео 17Фото 2 |
Victorinox Tinker Small |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Tinker Small
Усі ціни 27 →Нож Victorinox Swiss Army Tinker Small 0.4603 | 1 408 грн. |
Мультитул Victorinox Tinker 84мм/12предметов/красный (0.4603) | 1 408 грн. |
Нож Victorinox Tinker (Vx04603) | 1 410 грн. |
Victorinox Tinker (0.4603) | 1 322 грн. |
Ніж складаний Victorinox TINKER SMALL 0.4603 Vx04603 | 1 408 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →