Газовий котел Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW 29.9 кВт
Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW 29.9 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:29.9 кВт, площа ~ 239 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Vitopend 100-W A1HB 30 kW
|
Коди типових помилок у газових котлах ViessmannРозшифровка повідомлень про помилки та неполадки газових опалювальних та водогрійних котлів Viessmann
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW 29.9 кВт
Газовий котел Viessmann Vitopend 100-W А1НВ002 29,9 кВт 00031768 | 37 595 грн. |
Газовый котёл Viessmann Vitopend 100-W А1НВ 29,9 кВт А1НВ002 | 42 408 грн. |
Котел газовий VIESSMANN VITOPEND 100-W A1HB002 — 30 кВт (турбо) | 36 402 грн. |
Котел Vitopend 100-W A1HB U rlu 29,9 кВт A1HB002 | 37 595 грн. |
Модификації Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW
Ціни на Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitopend 100-W A1HB 24 kW 24 кВт | від 33 343 грн. | 5 пропозицій | ||
Viessmann Vitopend 100-W A1HB 30 kW 29.9 кВт | від 36 402 грн. | 4 пропозиції | ||
Viessmann Vitopend 100-W A1HB 34 kW 34 кВт | від 42 521 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →