Настінне кріплення Vinga TM20-6452
Фото 9 |
Vinga TM20-6452 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga TM20-6452
Усі ціни 21 →Vinga TM20-6452 | 549 грн. |
Кронштейн для ТВ Vinga TM20-6452 | 533 грн. |
Кронштейн для ТБ Vinga TM20-6452 | 550 грн. |
Кріплення для ТВ Vinga TM20-6452 | 649 грн. |
Кронштейн Vinga TM20-6452 | 549 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →