Кавоварка Vitek VT-1510 нержавіюча сталь
Фото 6 |
Vitek VT-1510 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitek VT-1510 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Крапельна кавоварка Vitek VT-1510 | 1 638 грн. |
Кавоварка Vitek VT-1510 | 1 624 грн. |
Кофеварка VITEK VT-1510 | 1 677 грн. |
Кавоварка Vitek VT-1510 | 1 717 грн. |
Кавоварка VT-1510 750 Вт. 5 бар. Съемный резервуар для воды 0,24 л. Пригот | 1 663 грн. |
Краплинна кавоварка Vitek VT-1510 | 1 643 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →