Гайковерт Vorel 81100
Vorel 81100 без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 81100
Усі ціни 6 →Vorel Гайковерт пневматический Vorel 1/2" 310 Nm (81100) | 1 709 грн. |
Гайковерт пневматичний VOREL 1/2" 310 Нм (81100) | 1 866 грн. |
Гайковерт пневматичний Vorel 310 Hm 81100 | 1 920 грн. |
Пневмогайковверт Ударний 1/2" 312 Нм VOREL 81100 | 2 055 грн. |
Пневматичний гайковерт 1/2" Нм Vorel 81100 | 1 882 грн. |
Гайковерт ударний, пневматичний 1/2, 312Нм, 6-8 атм, 81100, Vorel | 1 597 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель 81100 — поставляється без кейса та набори торцевих головок
- Модель 81101 — поставляється з кейсом і набір торцевих головок
Модификації Vorel 81100
Ціни на Vorel 81100 |
---|---|---|---|---|
Vorel 81100 | від 1 597 грн. | 6 пропозицій | ||
Vorel 81101 | від 2 406 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →