Морозильний лар Whirlpool WHM 4611 454 л (859991607720)
Фото 7 |
Whirlpool WHM 4611 390 л454 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WHM 4611 454 л
Whirlpool WHM 4611.2 | 17 010 грн. |
Whirlpool WHM 4611 | 32 308 грн. |
Whirlpool WHM 4611 | 33 096 грн. |
Купила цю скриню 7 років тому. За весь цей час жодного разу не підвів! Працює стабільно, морозить відмінно, поломок
жодного разу не було.Якщо дозволяє площа приміщення-дуже рекомендую! не знайдено користуюся Whirlpool WHM 3911 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
9 листопада 2021, 20:11
На морозильной камере Whirlpool WHM 3911 постоянно горит красная лампочка #
На морозильной камере Whirlpool WHM 3911 постоянно горит красная лампочка. Разморозка была полгода назад.Какая причина? Что в таком случае делать?
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Модификації Whirlpool WHM 4611
Ціни на Whirlpool WHM 4611 |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WHM 3911 390 л | від 15 699 грн. | 42 пропозиції | ||
Whirlpool WHM 4611 454 л | від 17 010 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →