Набір інструментів Whirlpower 158-2617
Whirlpower 158-2617 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpower 158-2617
Набір ключів Whirlpower шестигранних 1/16 "- 3/4" Г-образні 17 шт. 158-261 | 1 881 грн. |
Набір Г-подібних ключів Whirlpower HEX, 17шт. (158-2617) 221699 | 1 880 грн. |
Набір ключів Whirlpower шестигранних 1/16" - 3/4" Г-подібні 17 шт. 158-261 | 1 843 грн. |
Набір Г-подібних ключів Whirlpower HEX, 17шт. (158-2617) | 2 230 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Whirlpower 158-2617:
- Розмір: 1/16" – 3/4"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →