Поверхневий насос Wilo PB-400EA
Wilo PB-400EA відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo PB-400EA
Насос для підвищення тиску Wilo PB-400 EA (3068138) 3068138 | 9 351 грн. |
Насос для підвищення тиску Wilo PB-400EAWWR001 3068138 | 9 037 грн. |
Насос для підвищення тиску WILO PB-400EA (3068138) | 9 534 грн. |
Відцентровий одноступеневий насос Wilo PB-400EAWWR001 (3068138) | 10 563 грн. |
19 лютого 2022, 11:55
По какой причине мотор греется в неработающем режиме? #
Мотор в последнее время при работе начал работать шумнее чем раньше.
Сегодня утром было обнаружено что корпус мотора очень горячий...
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Wilo PB-400EA
Ціни на Wilo PB-400EA |
---|---|---|---|---|
Wilo PB-088EA | від 4 660 грн. | 5 пропозицій | ||
Wilo PB-201EA | від 7 686 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo PB-400EA | від 9 037 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →