Литий диск WSP Italy W750 8,5x20/5x112 ET60 DIA66,6
від 8 000 до 9 281 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації WSP Italy W750 3
Характеристики
WSP Italy W750 8,5x20/5x112 ET60 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W750 8,5x20/5x112 ET60 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Mercedes (W750) Yalta R20 W8.5 PCD5x112 ET60 DIA66.6 | 8 135 грн. |
WSP Italy W750 R20 W8.5 PCD5x112 ET60 DIA66.6 Silver | 8 410 грн. |
WSP Italy W750 (R20 W8.5 PCD5x112 ET60 DIA66.6) silver | 8 804 грн. |
Диски WSP Italy Mercedes (W750) Yalta 8,5x20 5x112 ET60 DIA66,6 (silver) | 8 738 грн. |
WSP Italy Mercedes (W750) Yalta 8.5x20 5x112 ET60 DIA66.6 S | 8 000 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі