Електроакустична гітара Yamaha APX1000
Відео 9Фото 4 |
Yamaha APX1000
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, міні-джамбо
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:клен
Гриф:нато, 22 ладів(у)
Обичайка:клен
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики APX1000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha APX1000
Усі ціни 26 →Електроакустична гітара Yamaha APX1000 Crb | 48 637 грн. |
Электроакустическая гитара Yamaha APX1000 Crb | 48 637 грн. |
Электроакустическая гитара YAMAHA APX1000 PW | 48 640 грн. |
Гітара Yamaha APX-1000 MB | 60 598 грн. |
Электроакустическая гитара YAMAHA APX1000 (Crimson Red Burst) | 48 636 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →