Набір інструментів Yato YT-5531
Yato YT-5531 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5531
Усі ціни 9 →Набор ключей рожково-накидных Yato 6-21 мм, 16 шт YT-5531 | 2 640 грн. |
Набор инструментов в ложементе Yato 16ед. (YT-5531) | 2 200 грн. |
Ключ Yato 16 шт. (YT-5531) | 1 987 грн. |
Ключ Ято 16 шт. (ЮТ-5531) YT-5531 | 1 750 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5531 | 1 790 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів Yato YT-5531:
- Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →