Реноватор Yato YT-82220
Відео 2Фото 6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Купити Yato YT-82220
Усі ціни 7 →Многофункциональный инструмент Yato (YT-82220) | 2 990 грн. |
Багатофункціональний інструмент (реноватор) Yato YT-82220 | 2 490 грн. |
Реноватор мережевий YATO 300Вт (YT-82220) | 2 520 грн. |
Багатофункціональний інструмент Реноватор YATO YT-82220 | 3 528 грн. |
Реноватор багатофункціональний мережний Yato YT-82220 300 Вт 22000 об/хв + | 3 630 грн. |
Реноватор 300 Вт YATO® YT-82220 | 3 157 грн. |
Багатофункціональний реноватор YATO YT-82220 300 Вт 22000 об/хв + насадки | 3 630 грн. |
Без ривків і стрибків
За потужністю реноватор Yato YT-82220 належить до»золотої серединки". 300 ват для мультирезака-це ні багато, ні мало. Проте, виробник вважав за потрібне оснастити прилад функцією "плавного пуску" (вона частіше зустрічається на більш потужних моделях). Завдяки обмежувачу пускового струму інструмент не стрибає в руках при включенні двигуна. Ця функція допомагає не зіпсувати оброблюваний матеріал в момент початку роботи, коли пилка або шліфувальна підошва нещільно притиснуті до заготівлі.
Зручно, але важкувато
Щоб зафіксувати насадки в патроні, не потрібні ключі і гайки. Оснащення затискається за допомогою важеля. Така безключова система дозволяє швидко змінювати приладдя, перемикаючись з одного виду роботи на інший. Єдиним поміченим недоліком даного приладу, який може відлякати частину покупців, є його вага. Через масивної рукоятки і металевого корпусу редуктора він досяг 2 кг.інші мережеві реноватори того ж класу потужності важать на 400 – 500 грамів менше. При тривалій роботі навіть така, здавалося б, невелика різниця у вазі може вилитися в надмірну втому.
Хороший реноватор середнього класу
Незважаючи на те, що польська фірма Yato поки не дуже У нас відома, електричний інструмент, що випускається даною компанією, заслуговує вашої уваги. Її реноватори мають пристойну якості і коштують значно дешевше, ніж продукція іменитих брендів. Разом з Yato YT-82220 Ви отримуєте зручний пластиковий кейс і невеликий набір оснащення: дві пилки (пряму і напівкруглу), дельташліфувальну підошву зі шкірками і шабер. Насадки Yato підходять до всіх реноваторів з патронами, що підтримують оснащення стандарту OIS.