Літня шина Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y
Усі ціни 9 →Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y | 5 810 грн. |
Yokohama Advan Sport V103 (225/50R17 94Y) | 5 588 грн. |
Yokohama Advan Sport V103S 225/50 R17 94Y | 5 503 грн. |
Yokohama Advan Sport V103S 225/50 R17 94Y | 9 614 грн. |
Шини Yokohama Advan Sport V103 225/50 ZR17 94Y | 7 910 грн. |
ще 4 пропозиції
1 0 3 12 |
225/45R17 Yokohama Advan Sport V103 91W MO. Гарне зчеплення в суху та мокру погоду. Досить тихі та комфортні, але шум сильно залежить від якості асфальту. В екстремальних режимах веде себе передбачувано. Хороше зчепленняВідмінна керованістьДостатньо комфортні для спортивних шин Поки не виявив користуюся Yokohama Advan Sport V103 245/40 R18 97Y більше року |
Показано 1 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y
Ціни на Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y | від 5 463 грн. | 9 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 94Y Run Flat | від 5 402 грн. | 25 пропозицій | ||
Yokohama Advan Sport V103 225/50 R17 103V Run Flat | від 6 364 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →