Литий диск ZF 5258 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1
Фото 5 | від 5 210 до 5 995 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації ZF 5258 2
Характеристики
ZF 5258 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF 5258 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF 5258 R17 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA67.1 (GMF) 1001123805 | 5 538 грн. |
ZF 5258 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET48 DIA67.1) GMF | 5 271 грн. |
Диски ZF 5258 7x17 5x114,3 ET48 DIA67,1 (GMF) | 5 292 грн. |
ZF 5258 7x17 5x114.3 ET48 DIA67.1 GMF | 5 210 грн. |
ZF 5258 7x17 5x114.3 ET48 DIA67.1 GMF | 5 753 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі