Мотошина Anlas NR-48 2.75 R18 48P
![]() | Товар застарів Призначення: дорожня; Ширина ("): 2.75; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: P; |
Anlas NR-48 2.75 R18 48P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Anlas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Anlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Anlas NR-48 2.75 R18 48P
| Ціни на Anlas NR-48 2.75 R18 48P |
|---|---|---|---|---|
| Anlas NR-48 2.75 -17 47P | від 2 575 грн. | 2 пропозиції | ||
| Anlas NR-48 2.75 R17 47P | від 2 776 грн. | 1 пропозиція | ||
| Anlas NR-48 90/90 -18 57P | від 3 160 грн. | 2 пропозиції | ||
| Anlas NR-48 90/90 R18 57P | від 2 709 грн. | 4 пропозиції | ||