Мотошина Mitas B-4 2.25 R18 42J
![]() |
Mitas B-4 2.25 R18 42J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas B-4 2.25 R18 42J
| Ціни на Mitas B-4 2.25 R18 42J |
|---|---|---|---|---|
| Mitas B-4 2.5 R17 43J | від 2 979 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas B-4 2.25 -17 39J | від 1 750 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas B-4 2.25 -18 42J | від 1 855 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas B-4 2.25 R17 39J | від 2 361 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas B-4 2.25 R17 39J WW | від 3 243 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas B-4 2.25 R18 42J | від 2 913 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas B-4 2.25 R18 42J WW | від 2 553 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas B-4 2.75 R17 47J | від 2 202 грн. | 1 пропозиція | ||