Підсилювач Bosch PLE-1P120
Товар застарів
Тип пристрою: підсилювач потужності; Елементна база: транзисторний; Кількість каналів: 1; Діапазон частот (Гц): 50 – 20000; Потужність на канал при 8 Ом (Вт): 120; Потужність на канал (100/70 В): 120; Співвідношення сигнал/шум (Main), дБ: 63; Коеф. гармонійних спотворень (%): 1; На акустику (шт.): 1
в списокмої списки
Bosch PLE-1P120
на 8Ω 120 Вт
на 8Ω 240 Вт
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:1
На підсилювач (Main):Euroblock/XLR
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики PLE-1P120
Колір
Тип пристроюпідсилювач потужності
Призначенняконцертний / інформаційний
Елементна базатранзисторний
Параметри підсилювача
Кількість каналів1
Потужність на канал (8Ω)120 Вт
Потужність на канал (100/70 В)120 Вт / 120 Вт /
Співвідношення сигнал/шум (Main)63 дБ
Чутливість / імпеданс каналів
Балансний вхід XLR1000 мВ
5 кОм
Роз'єми
На акустику1 шт. / Euroblock /
XLR (балансні)1 шт.
На навушники6.35 мм (Jack)