Нож для пиццы Brabantia 123009
Фото 6 |
Brabantia 123009 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brabantia.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brabantia 123009
Ніж Brabantia для піци, чорний (123009) | 479 грн. |
Ніж для піци у футлярі Brabantia dark gray 11см 123009 | 639 грн. |
Кухонний ніж Brabantia Tasty+ для піци 11 см Сірий (123009) | 639 грн. |
Ніж для піци Brabantia Tasty+ 11 см чорний (123009) | 639 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →