Ніж для піци Brabantia 400186
Brabantia 400186 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia 400186
Усі ціни 11 →Ніж для піци Brabantia Essential | 19.6х7.2х1.8 см | білий (400186) | 459 грн. |
Нож для пиццы Brabantia 20 см 400186 | 459 грн. |
Ніж для піци Brabantia 400186 | 459 грн. |
Brabantia для піци 400186 дляпіци400186 | 459 грн. |
Ніж для піци Brabantia Essential білий (400186) | 321 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →