Твердопаливний котел Brest Ultra 25 5mm 25 кВт
![]() | Очікується у продажу Джерело енергії: твердопаливний; Розміщення: підлоговий; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 200; Тривалого горіння; Корисна потужність (кВт): 25; Мін. t теплоносія (°С): 60; Макс. t теплоносія (°С): 90; КПД (%): 81; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Габарити (мм): 780x540x900 |
Brest Ultra 25 5mm 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики Ultra 25 5mm
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Brest Ultra 25 5mm
| Ціни на Brest Ultra 25 5mm |
|---|---|---|---|---|
| Brest Ultra 10 5mm 10 кВт | від 25 500 грн. | 1 пропозиція | ||
| Brest Ultra 12 5mm 12 кВт | від 26 500 грн. | 1 пропозиція | ||
| Brest Ultra 18 5mm 18 кВт | від 28 500 грн. | 1 пропозиція | ||
| Brest Ultra 20 5mm 20 кВт | від 29 500 грн. | 1 пропозиція | ||