Теплоакумулятор для котла Kuydych EAM-00-350 344 л
Kuydych EAM-00-350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kuydych 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kuydych.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kuydych EAM-00-350 344 л
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕАМ-00-350 з ізоляцією 60 мм | 17 436 грн. |
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕАМ-00-350 без ізоляції | 12 356 грн. |
Акумулюючий бак (ємність) KHT ЕАМ-00-350 з ізоляцією 80 мм | 20 148 грн. |
Модификації Kuydych EAM-00-350
Ціни на Kuydych EAM-00-350 |
---|---|---|---|---|
Kuydych EAM-00-350 344 л | від 12 356 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EAM-00-500 470 л | від 14 939 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EAM-00-1000 985 л | від 26 648 грн. | 3 пропозиції | ||
Kuydych EAM-00-1500 1455 л | від 35 861 грн. | 4 пропозиції | ||
Kuydych EAM-00-2000 2000 л | від 51 359 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →