Торцювальна пила DWT KGS16-210 P
Фото - Пила DWT KGS16-210 P
Товар застарів
Тип пристрою: торцювальна; Тип: стаціонарна; Джерело живлення: електромережа (230 В); Потужність (Вт): 1600; Макс. оберти диска (об/хв): 4800; Розмір шини / диску (мм): 210; Діаметр посадочного отвору (мм): 16; Глибина різу (мм): 65; Ширина різу (мм): 305; пилозбірник; Рівень шуму (дБ): 99
в списокмої списки
DWT KGS16-210 P
Основне
Тип пристроюторцювальна
Типстаціонарна
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Двигун
Потужність1600 Вт
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску210 мм
Діаметр посадкового отвору16 мм
Глибина різу65 мм
Ширина різу305 мм
Кут нахилу пили45 °
Кут повороту пили60 °
Напрямнітильні
Функції та можливості
Комплектаціяпилозбірник
Інше
Рівень шуму99 дБ
Вага20 кг
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
хорошая модель, понравилось
Это как раз тот инструмент, которого мне так не хватало. Да, с помощью приспособ можно было делать неплохие перпендикулярные отрезы и без нее, но с ней это происходит быстрее, намного ровнее и, самое важное, теперь я могу резать под любыми углами. Угол можно точно задавать как в горизонтальной плоскости, так и в вертикальной. Диск диаметром 210 мм позволяет под прямым углом делать пропилы глубиной до 65 мм, и при наклоне диска в 45 градусов глубина достигает 35 мм. Протяжка глубиной около 270 мм позволяет работать с широкими заготовками. Режет легко, мощный двигатель на 1600 Вт позволяет работать с древесиной любой плотности и твердости. Есть система удаления опилок, состоящая из патрубка и мешка для сбора этого мусора.