Электрочайник Edenberg EB-83527 800 Вт 0.8 л
Фото 4 |
Edenberg EB-83527 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-83527 800 Вт 0.8 л
Все цены 7 →Чайник електричний Edenberg Eb-83527red червоний | 604 грн. |
Електрочайник Edenberg EB-83527 0.8 л Білий | 638 грн. |
Електрочайник Edenberg EB83527r 1500 Вт 800 мл | 550 грн. |
Електрочайник Edenberg EB83527 800 мл чорний 1500Вт | 550 грн. |
Дорожній похідний електричний чайник для подорожей Edenberg EB 83527 елект | 592 грн. |
Електрочайник Edenberg EB-83527 0.8л електричний чайник Червоний | 599 грн. |
Електрочайник Edenberg EB-83527 0.8л електричний чайник Чорний | 599 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →