Каталог   /   Зоотовари   /   Акваріуми й рибки   /   Фільтри для акваріумів   /   Ferplast

Фільтр для акваріума Ferplast Bluwave 05

Фото - Фільтр для акваріума Ferplast Bluwave 05
Фото 4
Ferplast Bluwave 05
Тип
внутрішній
Рекомендований об'єм акваріума
до 200 л
Фільтр
багаторівневий
5.3 л
Потужність
6.5 Вт
Продуктивність
500 л/год
Розміри
275x75x320 мм
Країна походження бренду
Італія
Офіційний сайт
ferplast.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferplast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferplast.

Купити Ferplast Bluwave 05

Внутрішній фільтр для акваріума з трьохступеневою системою фільтрації Ferplast BLUWAVE 05

Маркетплейс: MAUDAU  33 Sobaki З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 792 грн.

Внутрішній фільтр для акваріума з трьохступеневою системою фільтрації Ferplast BLUWAVE 05

Маркетплейс: Rozetka.ua  GZoo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Триступінчастий внутрішній фільтр з фільтруючими матеріалами та насосом Ferplast Bluwave 05

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЛапаМаркет З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 561 грн.

Внутрішній фільтр для акваріумів до 150 літрів Ferplast Bluwave 05/350 (66105017)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bethovven З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 556 грн.

Фільтр внутрішній Ferplast Bluwave 05

Маркетплейс: Rozetka.ua  Персополіс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 777 грн.

Динаміка цін на Ferplast Bluwave 05

Модификації Ferplast Bluwave 05

Ціни на Ferplast Bluwave 05
Ferplast Bluwave 03 від 2 014 грн.4 пропозиції
Ferplast Bluwave 05 від 2 556 грн.5 пропозицій
Ferplast Bluwave 07 від 3 861 грн.6 пропозицій