Фільтр для акваріума Aquael Fan 3 plus (120622)
Відео 4Фото 7 |
Aquael Fan 3 plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Fan 3 plus
Усі ціни 21 →Внутрішній фільтр Aquael Fan 3 Plus, для акваріумів 150-250 л | 1 403 грн. |
Фільтр для акваріума до 250 л Aquael Fan 3 plus | 1 572 грн. |
Фильтр для аквариума до 250 л Aquael Fan 3 plus | 1 572 грн. |
Фільтр для акваріума AquaEl Fan 3 Plus внутрішній до 250 л (5905546030717) | 1 572 грн. |
Фильтр внутренний AQUAEL FAN 3 Plus, 700 л/ч на аквариум 150-250 л | 1 519 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Крупнопориста губка для двох типів очищення:
- механічної - затримує великі та дрібні частинки бруду
- біологічної - у порах селяться бактерії, що переробляють токсичні сполуки аміаку в безпечні нітрати.
Модификації Aquael Fan 3 plus
Ціни на Aquael Fan 3 plus |
---|---|---|---|---|
Aquael Fan 1 Plus | від 728 грн. | 20 пропозицій | ||
Aquael Fan 2 Plus | від 981 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquael Fan 3 plus | від 1 182 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →