Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Офісні столи   /   GT Racer

Офісний стіл GT Racer T-1216

Фото - Офісний стіл GT Racer T-1216
Фото 3
GT Racer T-1216
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1200x600x730 мм
Регулювання висоти
немає
Форма стільниці
прямокутна з виїмкою
Конструкція ніжок
Z-подібні
Отвір для кабелів
RGB-підсвічування
Підстаканник
Тримач для навушників
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024

Комп'ютерний стіл бренду GT Racer насамперед призначений для геймерів, про що свідчить його дизайн. По краях стільниці розташоване LED підсвічування, яке доповнює атмосферу і дозволяє повністю поринути в ігровий процес. Можливість зміни кольорів та режимів підсвічування дозволяє налаштувати її під свої уподобання, створюючи унікальне освітлення. Окрім дизайну, виробник приділив увагу якості матеріалів.

Металева конструкція та міцні Z-подібні ніжки гарантують стійкість, надійність та довговічність. Металеві елементи стійкі до механічних пошкоджень та розраховані на тривалий термін служби. Стільниця виконана з якісного МДФ і пластику, які мають стійкість до подряпин, стирання та впливу вологи, а також на довгі роки зберігають початковий зовнішній вигляд. Текстурована поверхня GT Racer T-1216 запобігає ковзанню обладнання.

Стільниця має стандартну прямокутну форму з невеликою виїмкою спереду. Її розміри становлять 120х60 см, тобто на столі достатньо місця для розміщення монітора, клавіатури, мишки, стовпчиків та іншої техніки. Висота 73 см оптимальна для правильного положення тіла без навантаження на спину і шию. Висота фіксована, без регулювання. Також корисним буде додаткове обладнання. Спеціальний отвір допомагає організувати шнури та уникнути безладдя на робочій поверхні. Тримач для навушників забезпечує місце для гарнітури, яка завжди знаходиться під рукою. А підсклянник запобігає проливанню напоїв на поверхню та техніку.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT Racer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT Racer.

Купити GT Racer T-1216

Усі ціни 15 →

GT Racer T-1216 (120x60x73) Black

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 550 грн.

Комп'ютерний ігровий стіл GT Racer T-1216 Black

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 489 грн.

Комп'ютерний стіл RACER T-1216 120x60x73см Black T-1216 (120x60x73) Black

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 499 грн.

GT Racer T-1216 (120x60x73) Black

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 470 грн.

GT Racer T-1216 Black T-1216Black

Колір виробника/Чорний|Вид/Стіл комп'ютерний|Глибина стільниці/600 мм|Висота столу/730 мм|Тип поставки/Поставляється в розібр... щеаному вигляді|Ширина стільниці/1200 мм|Матеріал стільниці/ДСП|Країна виробництва/Китай|Особливості/Підсвітка, Тримач для стакану, Гачок для навушників|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/GT Racer|Матеріал ніжок/Металл
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на GT Racer T-1216

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна