Комп'ютерне крісло Hator Arc 4 XL
![]() | Купити! ![]() Кресло геймерское HATOR Arc 4 PU XL Black (HTC4400XL)Vincom.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Hator Arc 4 XL |
|
|
Регулювання глибини та кута нахилу сидіння. Регулювання підтримки попереку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах

Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Модификації Hator Arc 4 XL
| Ціни на Hator Arc 4 XL |
|---|---|---|---|---|
| Hator Arc 4 L Fabric | від 22 099 грн. | 23 пропозиції | ||
| Hator Arc 4 XL Fabric | від 22 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Hator Arc 4 XXL Fabric | від 21 279 грн. | 37 пропозицій | ||
| Hator Arc 4 XL | від 22 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Hator Arc 4 XXL | від 22 155 грн. | 22 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →