Телевізор LG 49LF630V
Фото - Телевізор LG 49LF630V
Відео 6Фото 7
Товар застарів
Телевізор з класичним Full HD екраном і розширеним набором бездротових інтерфейсів — навіть за мірками аналогічних пристроїв з підтримкою Smart TV. Діагональ екрану складає 49", а 100-герцовая матриця здатна забезпечити індекс динамічних сцен 900. В набір цифрових тюнерів входять три модулі, в т. ч. супутниковий, роз'ємів USB і HDMI — також по три. Згадані бездротові інтерфейси телевізора LG 49LF630V включають Bluetooth, а вбудований модуль Wi-Fi і підтримує технологію Wi-Di та Miracast, а також режим Direct. У набір мережевого ПЗ входять як фірмові сервіси, так і клієнти популярних сайтів на кшталт YouTube або Facebook.
в списокмої списки
LG 49LF630V
Екран:49 ", 1920x1080 пікс., 100/120 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Бездротова технологія Wi-Di. Модуль Bluetooth.
Всі характеристики
Характеристики 49LF630V
Колір
Розмір діагоналі49 "
Операційна системаSmart TV (власна система)
Дисплей
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
Роз'єми
HDMI3 шт. / версія 1.4 /
ВходиUSB-A
LAN
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Споживана потужність120 Вт / 0.3 Вт в режимі очікування /