Телевізор LG 55UN640S (55UN640S0LD)
Фото - Телевізор LG 55UN640S
Фото 10
LG 55UN640S
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Може працювати як точка доступу WiFi. Управління через LG SuperSign CMS.
Всі характеристики
Характеристики 55UN640S
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / webOS 22 /
Дисплей
Покриття екранаматове
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Яскравість400 кд/м²
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10+
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Miracast
Bluetooth
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.0
Технології HDMICEC
ВходиUSB-A / v 2.0 /
LAN
COM-порт (RS-232)
RS-232
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність128 Вт / 155 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)1235x772x232 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1235x715x58 мм
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2024
Маркування виробника
55UN640S0LD
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 55UN640S
Усі ціни 33 →
Телевізор LG 55UN640S / LG / 55" / 4K Ultra HD (3840x2160) / LCD (LED) / Без ОС / 00-00087499