Электромотоцикл Ramiz R1 Superbike
Фото 29 |
Ramiz R1 Superbike
Возраст:от 3-х лет
Дизайн:мотоцикл
Вес ребенка:до 30 кг
Время езды:до 90 мин
Макс. скорость:5 км/час
Кол-во передач:1 шт
Все характеристики
Купить Ramiz R1 Superbike
Електромотоцикл із допоміжними колесами Ramiz Superbike R1 6 В червоний 3+ | 6 900 грн. |
Електромотоцикл із допоміжними колесами Ramiz Superbike R1 6 В білий 3+ PA | 6 900 грн. |
Мотоцикл на аккумулятор Ramiz R1 Superbike, червоний | 6 436 грн. |
Мотоцикл на аккумулятор Ramiz R1 Superbike, білий | 6 436 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →