Електроквадроцикл Profi HB-EATV 800N
Відео 5Фото 4 |
Profi HB-EATV 800N
Вік:від 6-ти років
Дизайн:квадроцикл
Вага дитини:до 100 кг
Макс. швидкість:30 км/год
Кількість передач:3 шт
Всі характеристики
Купити Profi HB-EATV 800N
Усі ціни 25 →Квадроцикл Profi HB-EATV800N-19(MP3) V3 Карбон | 19 530 грн. |
Квадроцикл Profi HB-EATV800N-2 (MP3) V3, 1 мот 800W, 3акк12A / 12V, швидкі | 23 199 грн. |
Квадроцикл Profi HB-EATV800N-10 (MP3) V3 Зелений камуфляж HB-EATV800N-10(M | 19 528 грн. |
Квадроцикл Profi HB-EATV800N-13 (MP3) V3 Жовтий камуфляж HB-EATV800N-13(MP | 19 528 грн. |
Квадроцикл Profi HB-EATV800N-13 V3 Жовтий камуфляж | 17 742 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →