Электромобиль RollPlay BMW X5
Видео 2Фото 15 |
RollPlay BMW X5
Возраст:от 3-х лет
Дизайн:внедорожник
Вес ребенка:до 35 кг
Время езды:до 90 мин
Макс. скорость:5 км/час
Все характеристики
Купить RollPlay BMW X5
Все цены 6 →Електромобіль Rollplay BMW X5M двомісний чорний (7290113213326) | 16 869 грн. |
Електромобіль Rollplay BMW X5M двомісний чорний (7290113213326) 7290113213 | 16 979 грн. |
Rollplay Електромобіль Rollplay BMW X5M двомісний чорний (7290113213326) 7 | 16 979 грн. |
Дитячий електромобіль Rollplay двомісний BMW X5M 12 В чорний, 729011321332 | 16 979 грн. |
Електромобіль Rollplay двомісний BMW X5M A02, чорний 7290113213326 | 17 499 грн. |
Електромобіль Rollplay двомісний BMW X5M A01, білий 7290113213319 | 17 499 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →