Мікрохвильова піч Sharp YC MS252AE B чорний
![]() |
Sharp YC MS252AE B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC MS252AE B чорний
| 5 599 грн. | ![]() |
Sharp YC-MG252AE-B | 4 902 грн. | ![]() |
| 3 399 грн. |
| 4 703 грн. |
| 6 481 грн. |
Модификації Sharp YC MS252AE B
| Ціни на Sharp YC MS252AE B |
|---|---|---|---|---|
| Sharp YC MS252AE W білий | від 4 998 грн. | 7 пропозицій | ||
| Sharp YC MS252AE B чорний | від 3 399 грн. | 5 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →