Силовий тренажер TOORX AB-FIT
![]() |
TOORX AB-FIT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOORX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOORX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOORX AB-FIT
Усі ціни 17 →Тренажер для преса Toorx AB-Fit (AB-FIT) | 4 999 грн. |
Лава для жиму та преса Toorx AB-Fit (930557) | 4 999 грн. |
Тренажер для преса Toorx AB-Fit | 5 599 грн. | ![]() |
| 4 900 грн. | ![]() |
| 4 499 грн. | ![]() |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →