Набор инструментов Top Tools 38D520
Видео 1Фото 4 |
Top Tools 38D520 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Top Tools 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Top Tools.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Top Tools 38D520
Все цены 24 →TOP TOOLS 1/4", 3/8" 20 шт. (38D520) | 694 грн. |
TOP TOOLS 1/4", 3/8" 20 шт. (38D520) | 694 грн. |
Top Tools Top Tools 38D520 20 шт. | 694 грн. |
Top Tools 1/4 ", 3/8" 20 од. (38D520) | 615 грн. |
Набір торцевих головок з трещіткою Top Tools (20 предметів) (38D520) 38D52 | 693 грн. |
eще 19 предложений
Цей набір підійде тим хто щось збирає ( меблі ) чи щось там де немає заржавілих болтів та гайок ! Я не рекомендую брати данній набір для ремонту автомобілів чи мототехніки ! Бо метал тут десь трішки міцніший за пластилін ! Бити по подовжувачах чи головках молотком не раджу так як вони розплескуються ! Хоча й досить презентабельно все виглядає . Кейс він досить кріпкий за пару років ще не розвалився ! Метал слабуватий для ремонту автівок де все позакисало не підходить ! |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности набора инструментов Top Tools 38D520:
- Торцевые головки 3/8": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм
- Торцевые головки 1/4": 4, 5, 6, 7, 8, 9 мм
РекомендуемСравнить в таблице →