Циркулярна пила Total TSLI18511
Фото - Пила Total TSLI18511
Фото 5
Total TSLI18511
Основне
Тип пристроюциркулярна (дискова)
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти диска4800 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску185 мм
Діаметр посадкового отвору20 мм
Глибина різу65 мм
Глибина пропилу (нахил 45°)45 мм
Кут нахилу пили45 °
Функції та можливості
Комплектаціябез диска
зарядний пристрій
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаTotal P20S
Напруга батареї20 В
Ємність акумулятора4 Агод
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Купити Total TSLI18511
Усі ціни 7 →
MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Total TSLI18511
Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
Дискова пила total tsli18511 20в, 4800 об/хв, 185мм.
Акумуляторна циркулярна пила TOTAL TSLI18511 з напругою акумулятора 20В призначена для поздовжнього та поперечнього розпилю... щевання матеріалів з деревини, пластику, алюмінію. Безщітковий двигун гарантує високу потужність і тривалий час роботи. Максимальна глибина різу при 45° - 45мм, при 90° - 65мм, кількість обертів - 4800 об/хв. Розмір пилкового диску - 185х20мм. До комплекту входять пилковий