Зарядная станция Ugreen PowerRoam 600
Видео 26Фото 15 |
Ugreen PowerRoam 600 USB type C 100 Втфункция ИБПчистая синусоида (PSW)быстрая зарядка USB Aвстроенный БПвходной порт ХТ60LiFePO4 |
|
Компактная электростанция, оборудованная литий-железо-фосфатным аккумулятором на 680 Вт*ч и инвертором мощностью 600 Вт. Модель способна обеспечить питанием бытовую и компьютерную технику с суммарной мощностью подключения до 600 Вт в номинальном режиме работы и до 1500 Вт в режиме кратковременных нагрузок. Всего на борту Ugreen PowerRoam 600 имеется 9 выходных интерфейсов: две розетки на 230 В, два порта USB A по 22.5 Вт, два разъёма USB type C с быстрой зарядкой по протоколу Power Delivery (100 Вт), одно гнездо прикуривателя и два DC-выхода на 12 В.
Дополняет картину входной порт XT60 для зарядки электростанции от солнечных панелей (докупаются отдельно). От небесного светила модель полностью заряжается примерно за 4 часа, а от бытовой розетки — за 50 мин. от 0 до 80 % и полностью всего за 1.5 часа. В допактивы устройства можно записать функцию резервного ИБП с автоматическим переключением питания подключённых девайсов на энергию от встроенной батареи примерно за 20 мс. Контролировать рабочие параметры зарядной станции предполагается по данным на инфо-дисплее либо же с мобильных гаджетов, подключаемых по Wi-Fi или Bluetooth. Собрана модель в корпусе с габаритами 310x190x240 мм и весом порядка 9 кг.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ugreen.
Купить Ugreen PowerRoam 600
Все цены 8 →Ugreen PowerRoam 600 офіційна гарантія UA | 18 949 грн. |
Зарядная станция Ugreen PowerRoam 600 (GS600) | 18 999 грн. |
Зарядная станция Ugreen PowerRoam GS600 (15050) | 21 178 грн. |
Ugreen Stacja zasilania PowerRoam GS600 680Wh, 600W (15050) | 21 440 грн. |
Ugreen Stacja zasilania PowerRoam GS600 680Wh, 600W (15050) | 21 976 грн. |
відносно недорога, нормальна ємність батареї, швидка зарядка, тиха система охолодження немає байпас, плаваючі проблеми з виходом АС (можливо тільки у мене), криво працює по і немає української мови в застосунку Олександр Левчук: пользуюсь Ugreen PowerRoam 1200 менее месяца |
Можна використовувати для мікрохвильовки, електрочайника або інших потужних приладів. потужна, компактна, тиха Немає Алексей Прокопенко: пользуюсь Ugreen PowerRoam 1200 несколько месяцев |
Модификации Ugreen PowerRoam 600
Цены на Ugreen PowerRoam 600 |
---|---|---|---|---|
Ugreen PowerRoam 600 | от 18 949 грн. | 8 предложений | ||
Ugreen PowerRoam 1200 | от 28 099 грн. | 5 предложений | ||
Ugreen PowerRoam 2200 | от 46 299 грн. | 11 предложений |
Після майже двох тижнів використання Ugreen PowerRoam 1200 вилізло кілька проблем.
Станція не коректно рахує відсотки залишку заряду і кількість часу роботи (коли на табло 6-8% і часу ще 30-40хв роботи - раптово вимикається навантаження і на табло уже 0%) і це після кількох циклів повного розряду і заряду.
Інколи сам вимикається вихід змінного стуму (просто вимикається 220 без будь-яких явних причин, відразу можна вручну увімкнути АС вихід і станція далі буде працювати) при навантажені близько 100 ват, тестував на холодильнику і комп'ютері окремо. Ця проблема не часто виникає, але в будь-якому режимі роботи, а їх є 3
Стандартний режим
Режим економії енергії
Режим постійного включення
Пристрій має достатньо потужний інвертор з невисоким ккд, погано відкалібровану систему показників і посередній мобільний застосунок який немає української мови.
В цілому станція виконує свою роботу, але ці нюанси дуже псують враження. Коли розпаковував то здавалось що це дуже крута річ, гарна повністю запринтована коробка і непоганий дизайн самого виробу.