Сонячна панель EcoFlow 160W Portable Solar Panel 160 Вт
Відео 8Фото 12 |
EcoFlow 160W Portable Solar Panel 160 Вт |
|
Конектор МС4. Чохол можна використовувати як опорну підставку. Клас вологостійкості IP68. Діапазон робочої температури -20 ° - 85 °.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EcoFlow 160W Portable Solar Panel 160 Вт
Усі ціни 58 →EcoFlow EcoFlow 160W Solar Panel EFSOLAR160W | 15 999 грн. |
Солнечная батарея EcoFlow 160 Вт (EFSOLAR160W) 977174 | 15 999 грн. |
Сонячна панель EcoFlow 160W Solar Panel (EFSOLAR160W) | 11 960 грн. |
Солнечная батарея EcoFlow 160 Вт (EFSOLAR160W) EFSOLAR160W | 15 999 грн. |
Портативна сонячна панель EcoFlow 160W Solar Panel, 160 Вт EFSOLAR160W | 15 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди